Series
Ratings
321
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 2.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 1.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Fire Force Season 3Rated ★ 2.5
Fire Force Season 2Rated ★ 2.5
MedalistRated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 2.5
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Dagashi KashiRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0