Movies
Ratings
231
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
The KingRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5