Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0