Movies
Ratings
102
Easy ARated ★ 5.0
The PunisherRated ★ 3.0
Death RaceRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
NextRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 3.0