Titles you rated
Blade RunnerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
HookRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 3.0