Titles you rated
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0