Movies
Ratings
917
Cold PursuitRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Bad Times at the El RoyaleRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Laplace's WitchRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.5
Darkest HourRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
SyrianaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5