Titles you rated
SunnyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0