Movies
Ratings
290
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
MoonRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Railroad ManRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0