Movies
Ratings
323
The HandmaidenRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 0.5
TenetRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 5.0
Liz and the Blue BirdRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
LockeRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 1.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5