Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The PastRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.0
Dark CityRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5