Movies
Ratings
786
MadagascarRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
Last Man StandingRated ★ 3.0
MaverickRated ★ 3.0
Seven SwordsRated ★ 1.0
Flying Swords of Dragon GateRated ★ 3.0
The Legend IIRated ★ 1.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 1.0
WasabiRated ★ 1.0
Chain ReactionRated ★ 1.0
Miami ViceRated ★ 1.0
The Scorpion KingRated ★ 1.0
Kindergarten CopRated ★ 1.0
A Man Called HeroRated ★ 1.0
White Men Can't JumpRated ★ 2.0
EraserRated ★ 1.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 1.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 2.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 1.0