Movies
Ratings
103
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0