Titles you rated
GlassRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
The BatteryRated ★ 4.0
ContractedRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5