Movies
Ratings
1538
Bullet TrainRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
PreyRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Seoul VibeRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 2.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0