Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
MacbethRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0- Doctor Who: The Star BeastRated ★ 4.0
Doctor Who: Wild Blue YonderRated ★ 4.5