Series
Ratings
211
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Home Sweet HomeRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Move to HeavenRated ★ 3.5- You're Being Summoned, Azazel-san ZRated ★ 4.0
- You're Being Summoned, Azazel-sanRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5