Movies
Ratings
1328
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
Happy HourRated ★ 3.5
An Elephant Sitting StillRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
MemoriaRated ★ 1.5
As Tears Go ByRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
CountdownRated ★ 2.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 2.5