Movies
Ratings
99
FamilyhoodRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
El SistemaRated ★ 3.5- The Red ViolinRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0