Titles you rated
86Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Gangland UndercoverRated ★ 3.5
Gangland UndercoverRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0