Movies
Ratings
334
Naruto the Movie: The LastRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
X+YRated ★ 2.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
The BoyRated ★ 3.5
Instructions Not IncludedRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
PhilomenaRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
3 GenerationsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.5