Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 4.5
The Morose MononokeanRated ★ 3.5- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.0
School BabysittersRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0