Titles you rated
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0