Series
Ratings
119
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 3.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 3.0
Girls und PanzerRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
DevsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 1.5
Kemono FriendsRated ★ 3.5