Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0