Movies
Ratings
678
MidwayRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0