Series
Ratings
104
AdolescenceRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 2.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Impeachment: American Crime StoryRated ★ 4.5
MaidRated ★ 5.0
Friends from College Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5