Titles you rated
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0