Movies
Ratings
331
The SubstanceRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Forbidden City CopRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0