Series
Ratings
77- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
30 RockRated ★ 4.5
30 RockRated ★ 5.0
30 RockRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5- The PeakRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 2.5
PastaRated ★ 2.0
Community Season 5Rated ★ 3.0
NCISRated ★ 2.5
NCISRated ★ 3.0