Movies
Ratings
472
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Carl’s DateRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 1.0