Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0