Titles you rated
InnerspaceRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 4.0
All the President's MenRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
SickoRated ★ 4.0
Loose ChangeRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0