Movies
Ratings
604
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Red SparrowRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
The ImmigrantRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 5.0
MiraiRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.0