Movies
Ratings
179
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Painted SkinRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
PowderRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 5.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0