Movies
Ratings
1125
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5