Movies
Ratings
51
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Merry ChristmasRated ★ 1.0
UndisputedRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0