Series
Ratings
10
Alice, the Final WeaponRated ★ 4.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0