Titles you rated
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0