Titles you rated
Love So DivineRated ★ 4.0
Venus and MarsRated ★ 1.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Almost LoveRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 1.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0