Movies
Ratings
14
SecretRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0