Movies
Ratings
105
The World of UsRated ★ 5.0
YouthRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Long Way HomeRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0