Movies
Ratings
549
DunkirkRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
SullyRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 2.5