Titles you rated
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hope or Dope Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Paik's SpiritRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Beautiful WorldRated ★ 3.0
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 2.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 2.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 2.5- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.5