Titles you rated
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Exterior NightRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 4.0