Movies
Ratings
1051
The ThievesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
SleepRated ★ 4.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 3.0
Shoot 'Em UpRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
Eight BelowRated ★ 3.5