Titles you rated
WakakozakeRated ★ 5.0- Isekai Izakaya "Nobu"Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0- WORKING'!!Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0