Titles you rated
GhostbustersRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Rinco's RestaurantRated ★ 4.5
It's Kind of a Funny StoryRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5