Titles you rated
Flower of EvilRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5- Sharp3Rated ★ 2.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 2.5
All InRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.0
GourmetRated ★ 3.0