Movies
Ratings
439
ParasiteRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Jossy'sRated ★ 2.0
Æon FluxRated ★ 2.0
WarcraftRated ★ 2.0
I'll Give It My All ... TomorrowRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
UltravioletRated ★ 2.0